Vyhledat

Kto je Ingeborg Stadelmann

Aktualizace: 24. čvc 2020

Zoznámte sa s Ingeborg Stadelmann, autorkou knihy Zdravé tehotenstvo, prirodzený pôrod.

Ingeborg Stadelmann je pôrodná asistentka z Nemecka a zároveň matka troch detí.

Je spoluzakladateľkou ordinácie "Erdenlicht" (Pozemské svetlo) kde vytvára zázemie pre pôrodné asistentky v Nemecku. Dlhé roky sa venovala okrem práci pôrodnej asistentky v pôrodnici aj domácim pôrodom. Má bohaté skúsenosti a vedomosti aj v oblasti homeopatie, aromaterapie a priam do základov pozná bylinky a ich účinky. Dlhé roky sú jej hlavným záujmom tehotné ženy a matky. Vytvorila unikátny komplex olejov, ich špeciálny spôsob aplikácie a použitia práve pre matky a deti. Na našej stránke nájdete pri každom olejčeku ňou navrhnutý postup. Organizuje prednášky, besedy a semináre. Je autorkou knihy Zdravé tehotenstvo, prirodzený pôrod.

Za svoju prácu získala niekoľko ocenení a to v roku 2004 bola vyznamenaná bavorským zväzom pôrodných asistentiek diamantovou brošňou. Predtým, v roku 1999, dostala za svoje zásluhy ako pôrodná asistentka a iniciátorka pôrodného domu "Erdenlicht" "Zlaté jablko" od kemptenského spolku žien. K jej najnovším projektom patrí záhrada byliniek a vôní na hradnom valu v Kemptene (AIIgau), ktorú iniciovala spolu s lekárnikom Dietmarom Wolzom a ktorá bola otvorená v júli 2005.

Oleje od Ingeborg Stadelmann sú výsledkom jej dlhoročných skúsenosti a praxe v oblasti pôrodníctva, homeopatie, aromaterapie a bylinkárstva. Každý olej je priamo miešaný a vyrábaný lekárnikom podľa ňou navrhnutých kombinácií. Ide o zmes čistých prírodných olejov. 

#bloggingtips #WixBlog

38 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
Chcete byť informovaný o našich novinkách?

Kontaktné údaje:

oleum s.r.o.

Tabaková 1884/16A

900 27  Bernolákovo

Slovenská republika

info@oleum.sk

+421911848538

Po-Ne 8.00-22.00

  • Facebook
  • Instagram

© Všetky texty a fotografie na www.oleum.sk sú duševným vlastníctvom oleum s.r.o.