O nás

Oleum to sme my. My štyria. Andrea, Milan naše dieťa Rebeka a náš najlepší priateľ - psík Benny. Spolu to ťaháme v dobrom aj v zlom už pár rokov a musíme uznať, že stále nás to veľmi baví. Máme život radi a myslíme, že aj život má rád nás. 

Už pár rokov sme v hlave a v srdci nosili túžbu mať niečo to "naše". Vždy sme však mali dáke to "ale" prečo sme to neskúsili. Buď sme cestovali, alebo robili kariéru, alebo sa sťahovali, alebo sa nám narodilo dieťa. Určite sme sa nenudili a nenudíme sa. Iba sme potrebovali si toto všetko zažiť a počkať si na tu správnu chvíľu. A Ta prišla! Prišla k nám v práve v najzvlaštnejšom okamihu v akom sa kedy svet ocitol. V okamihu keď svet zastal. Ostali sme doma. A každý z nás si prežil to svoje "korona" obdobie. Zrazu sme mali viac času sa rozprávať, počúvať sa navzájom a premýšľať. Viac a viac sme cítili túžbu skúsiť niečo nové. A tak počas doby kedy iní končia, my začíname. Oslovil nás segment olejov od pôrodnej asistentky Ingeborg Stadelmann.

Začali sme študovať, testovať, preciťovať a odrazu sme vedeli, že toto sa nám páči . Toto bude to "naše". V tej chvíli sa zrodil oleum. Ingeborg Stadelmann nám doslova učarovala, jej príbeh, jej práca a jej oleje. Dokázala skĺbiť homeopatiu, aromaterapiu a klasickú medicínu. Odkedy sme sa stali rodičia akosi viac sme riesili bylinky, prírodné lieky, pretože sme vedeli že svojmu dieťaťu nechceme 

dávať žiadnu chémiu. Dnes má Beky skoro sedem rokov a ešte sme jej nedali antibiotiká, či iné chemické lieky. Na našu stránku oleum sme sa rozhodli postupne pridávať všetko čo bude spĺňať naše základné kritériá a to 100% prírodné, ekologické, s príbehom a so skúsenosťami našimi alebo ľudí v našom okolí. Aromaterapia, bylinné a prírodné látky budú základom každého produktu ktorý u nás nájdete. Veríme že s našimi prípravkami zažijete opätovne spojenie s prírodou a že si vás získajú tak ako nás.

Veríme že v prírode je liek na všetko.

Oleum je miesto kde príroda a jej liečivé účinky ožívajú.

Dovoľte nám vás o tom presvedčiť.

S výberom správneho produktu vám radi pomôžeme.

Chcete byť informovaný o našich novinkách?

Kontaktné údaje:

oleum s.r.o.

Tabaková 1884/16A

900 27  Bernolákovo

Slovenská republika

info@oleum.sk

+421911848538

Po-Ne 8.00-22.00

  • Facebook
  • Instagram

© Všetky texty a fotografie na www.oleum.sk sú duševným vlastníctvom oleum s.r.o.