INGEBORG STADELMANN

Prírodné oleje a aromatické zmesi

AKCIA - pri objednávke nad 25 EUR a platbe vopred - doprava zdarma

Zloženie olejov značky IS navrhla  pôrodná asistentka Ingeborg Stadelmann. Dospela k nemu na základe skúseností, ktoré získala počas svojej viac ako 30-ročnej praxe, kedy sa venovala budúcim mamičkám, sprevádzala ich pri pôrodoch, a pomáhala im pri starostlivosti o ich bábätká.

VHodnÉ pre Tehotenstvo

Oleje IS neobsahujú žiadne parabény, éčka, ani žiadne iné chemikálie, ktoré by mohli vyvolať nežiaduce kožné reakcie. Sú určené jednak na použitie počas tehotenstva, ale aj pre jemnú detskú pokožku, čiže sú vhodné takmer pre každého. 

100% prÍRODNÉ

Všetky výrobky IS boli vyrobené šetrným a ekologickým spôsobom parovodnej destilácie, prípadne lisovaním citrusových plodov, pochádzajúcich z ekologického hospodárstva, za studena a sú miešané priamo v lekárni

ŠETRNÉ K PrÍRODE

Všetky výrobky IS, ktoré nájdete na našom eshope sú balené v recyklovateľných obaloch. Pri ich balení do balíčkov pre našich zákazníkov na prírodu nezabúdame ani my a používame škatule a tašky výhradne z recyklovateľného papiera. Výrobky IS neboli nikdy testované na zvieratách.

 OD pôrodnej

 asistentky

Naše výrobky neoznačujeme ako BIO z jednoduchého dôvodu. Zákonom stanovené štandardy na označenie BIO produktov totiž našim nárokom nevyhovujú. Namiesto toho garantujeme prvotriednu prírodnú kvalitu vlastnou značkou IS.

Ingeborg Stadelmann, Aromaterapie von der Schwangerschaft bis zur Stillzeit

stadelmann3cb.jpg

DULA ODPORÚČA

Olej k pôrodu

Tento olejček je môj obľúbený. Využívam ho, keď sprevádzam ženu pôrodom. Jeho typická vôňa pôsobí sama o sebe ukľudnujúco a dokáže ženu pozvať hlbšie do pôrodného procesu. Napojiť sa na dieťatko, na kontrakcie a nechať sa viesť vlnami.

Keď k tomu pridám dotyk, tlak na kríže počas kontrakcií a jemnú masáž pomedzi, je to pre rodiacu ženu veľmi príjemné, upokojujúce a úľavujúcé. 

Ut olej

Zahrievacie bylinky, ktoré olej obsahuje, sú veľkým pomocníkom na rozbehnutie pôrodu, pri utlmení kontrakcií na ich posilnenie.

V kombinácii s pitím korenistého nápoja z tých istých byliniek je to super vec na rozbehnutie pôrodu, keď už je bábätko pripravené.

 

Dott.ssa Barbora Píšová
dula a laktačná poradkyňa
https://www.facebook.com/dulabarbora.sk

barbora%20pisova1_edited.jpg
Chcete byť informovaný o našich novinkách?

Kontaktné údaje:

oleum s.r.o.

Tabaková 1884/16A

900 27  Bernolákovo

Slovenská republika

info@oleum.sk

+421911848538

Po-Ne 8.00-22.00

  • Facebook
  • Instagram

© Všetky texty a fotografie na www.oleum.sk sú duševným vlastníctvom oleum s.r.o.